01 листопада 2018 року на базі ЗОШ № 6 відбулося засідання школи молодого заступника директора з виховної роботи та педагога-організатора з теми «Розвиток творчої компетентності на засадах здорового способу життя».

Практичний психолог школи Гречішнікова А.С. звернула увагу педагогів на взаємозв’язок творчості та психічного здоров'я, провела вправи, які розвивають творчий потенціал та стимулюють учнів до формування здорового способу життя.

/Files/images/DSC_0454.JPG/Files/images/DSC_0452.JPG/Files/images/DSC_0461.JPG


30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.

Свято встановлено в Україніз метою підтримки та розвитку національного усиновлення. Учні 1-11 класів нашої школи брали акативну участь у заходах які були присвячені цьому дню.

Звіт до дня Усиновлення

/Files/images/1538168705.jpg


Спілкування між людьми — надзвичайно складний процес. Неефективність спілкування може бути пов’язана з повною або частковою відсутністю того або іншого комунікативного вміння (наприклад, вміння орієнтуватися та поводитися в конкретній ситуації). Неефективність спілкування може також бути пов’язана із недостатнім рівнем самоконтролю одного із суб’єктів цього спілкування (наприклад, через невміння подолати власну збудженість, імпульсивність, агресію тощо). Кожна людина навчається самоконтролю впродовж усього свого життя, набува­ючи досвіду, який здебільшого базується на помилках і розчару­ваннях.

Чи можливо навчитися спілкуванню? Так, і учням і в цьому допомагають корекційно-розвивальні заняття, тренінги, які проводяться психологічною службою протягом року.

/Files/images/zI5OCYhP9e4.jpg

/Files/images/3b9j7M5A6so.jpg/Files/images/Be0Bffj_Vxc.jpg/Files/images/mMBkMv3y5Ds.jpg/Files/images/jpoaCuS4rpQ.jpg/Files/images/lqys8JBOqto.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 209

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Мелітопольська загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. № 6

вулиця Монастирська, 185,
72319, Запорізька область, місто Мелітополь,
Україна

Дата останньої зміни 16 Червня 2021

Фотогалерея