Правила поводження з книгою/Files/images/IMG_7609 (1).jpg

- Брати книгу чистими руками.- Не перегинати сторінок.- Не класти в книгу інші предмети.- Користуватись закладками.- Не читати під час їжі.- Обгорнути книгу, щоб довше служила....

Правила користування


Пам'ятка для читача

- Вибравши книгу для читання, пригадай, чи знаєш ти інші книги цього автора.- Прочитай передмову, анотацію, розглянь ілюстрації, з'ясуй, про який час розповість книга, про що вона.- ”Товсту” книгу читай частинами.- Читаючи книгу, звертай увагу, де і з ким відбуваються події , що описані в книзі.- Спробуй при читанні уявити собі наочно і конкретно обстановку і героїв.- Виділяйте все незрозуміле, формулюй питання і намагайся відшукати на них відповіді самостійно: через ілюстрації або книги-довідники.- Закриваючи книгу, ще раз поміркуй над її змістом у цілому, віднови в пам'яті образи героїв книги і спробуй визначити, чи хороша ця книга і чим саме хороша.


Пам'ятка читача

1. Перед тим як розпочати читання, вибери книжку, в якій розкривається зміст матеріалу, що ти вивчаєш.2. Пам'ятай, що читання - одне з найважливіших занять у самоосвіті і ставитись до нього треба серйозно.3. Слід урізноманітнювати прийоми і способи читання.4. Читаючи, думай, шукай головне, основне, найістотніше.5. Не поспішай, вдумайся в логіку і зміст того, що ти читаєш.6. Домагайся, щоб кожне речення, кожне слово, термін, фраза були добре зрозумілі.7. Читай з олівцем у руках, роби потрібні помітки.8. Обов'язково конспектуй прочитане. Конспект зберігається надовго, прочитане забувається.9. Розпочату роботу доводь до кінця. Не залишай книжку недочитаною — головне може бути попереду.10. Прочитавши, обдумай, чого навчила тебе книга.11. Прочитане спробуй пов'язати з життям, з практикою, досвідом.12. Не забудь, пов'язати те, що читаєш ( вивчаєш) з раніше вивченим і уявити його в системі знань.13. Не поспішай кликати на допомогу інших, коли щось незрозуміло. Намагайся розібратися самостійно.14. Де потрібно — змушуй працювати і уяву.15. Читай не тільки зліва направо, а й повертайся до прочитаного — найкращий засіб закріплення прочитаного.16. Навчись критично сприймати прочитане.17. Обов'язково ознайомся з рецензіями і відгуками на книжку: один розум добре, колективний краще.18. Раніше ніж критикувати книгу, добре розберись у її змісті.19. Чужу критику на книжку читай після того, як прочитаєш книжку.

Дитячій журнал, який обрати?wym-1555068875671

Чотири завдання, які повинні бути розв'язані під час читання:

Першезавдання при читанні — це зрозуміти і засвоїти прочитаний матеріал.Другезавдання -- продумати прочитане.Третє— зробити з прочитаного потрібні для пам'яті виписки.І нарешті,четвертезавдання — це усвідомити, чого нового навчила книжка.

.

Кiлькiсть переглядiв: 313

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Мелітопольська загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. № 6

вулиця Монастирська, 185,
72319, Запорізька область, місто Мелітополь,
Україна

Дата останньої зміни 16 Червня 2021

Фотогалерея