/Files/images/63_75.jpg

Середня Загальноосвітня Школа № 6 м.Мелітполя

Середня школа № 6 -це загальноосвітній заклад для дітей різногоінтелектуального рівня розвитку. Школа продовжує кращі традиції класичної освіти, одночасно використовуючи інноваційні підходи та технології.
В стінах школи завжди жив дух любові, творчості. Її вихованцям судилося велике майбутнє.

За 95 років свого існування знайшла своє обличчя – розумне, дружнє і відверте. Випускники приводять своїх дітей до рідної школи, повертаються працювати вчителями.
Головна мета школи:
- забезпечення універсальної освіти ;
- формування майбутнього інтелектуального потенціалу України;
- надання учням науково-теоретичної підготовки.
Педагогічний колектив організував свою роботу, виходячи з того, що освіта протягом усього життя має базуватися на 4 стовпах:
навчитися пізнавати;
навчитися життєвої компетентності;
навчитися жити разом;
навчитися жити.
У навчальному закладі на високому рівні працює хореографічний гурток .
Виховна робота будується на засадах національної культури, світової духовності. Посилилася роль громадськості в управлінні школою. Педагогічний колектив, батьківський актив, рада учнівського самоврядування працюють за принципом: якщо дитину позбавити очікування радості і віри в себе, не варто сподіватися на її високі досягнення в майбутньому.

/Files/images/1.png

Інформаційний банер подано тдля участі у міській педагогічній виставці, яка проходитиме під час традиційної конференції освітян міста Мелітополя.

Відображено сучасні проблеми навчального закладу з науково-методичної та виховної роботи на 2018-2023 рр. та шляхи створення шкільного інноваційного освітнього простору. Поєднано традиційні та інноваційні форми роботи з педагогами, учнями, батьками. Науково-дослідницька і пошукова робота колективу школи активізована на реалізацію шкільного проекту «Історія школи: люди, досягнення». Мета якого – організація методичних заходів, серії шкільних яскравих подій 2018 року назустріч 95-річниці шостої школи та популяризації історії школи, рідного краю серед мелітопольців.

П'ятого жовтня школа № 6 відзначила свій 95-річний ювілей.

Школа № 6 - рідний дім наш з тобою!!!!!(посилання на відео)

На торжество зібралися мелітопольці, які навчалися тут цілими династіями, колишні викладачі, випускники та представники влади. На цьому ювілеї було місце і щедрих подарунків, і сльозам радості, і душевним спогадами. Одним словом свій майже віковий ювілей ЗОШ № 6 зазначила з розмахом.

/Files/images/yubley/185139-7cf6d55b387196ef506785f8c2fafa37.jpeg/Files/images/yubley/DSC_0424.JPG/Files/images/yubley/DSC_0461.JPG/Files/images/yubley/DSC_0470.JPG/Files/images/yubley/DSC_0482.JPG/Files/images/yubley/DSC_0484.JPG/Files/images/yubley/DSC_0499.JPG/Files/images/yubley/DSC_0517.JPG/Files/images/yubley/185139-96e1af74a34faf9900b20b79f9671d69.jpeg/Files/images/yubley/DSC_0528.JPG/Files/images/yubley/DSC_0524.JPG/Files/images/yubley/DSC_0538.JPG

Своє серце віддаю рідній школі

Привітати улюблену школу з ювілеєм в першу чергу вийшла директор Ірина Стрелкова, яка очолює її з 1997 року. Ірина Анатоліївна подякувала педагогам за віддану працю, батьків - за допомогу у вихованні майбутнього покоління громадян України, випускників - за прославляння рідної школи, технічний персонал - за комфорт і турботу, а міську владу і управління освіти - за підтримку.

Школа – це не тільки і не стільки стіни. Це дух, пам'ять, традиції, наступність поколінь. Школа – це люди: гідні, наполегливі, працьовиті, толерантні.

Стрижень школи – педагогічний колектив: компетентний, креативний, гуманний, оптимістичний. За десятиліття в школі працювали легендарні вчителі: відмінник освіти, лауреат медалі Макаренка – Фоменко Таїсія Михайлівна, відмінники освіти Кизілова Віра Павлівна й Стрєліна Майя Іванівна, Заславська Валентина Михайлівна, Хімченко Валентина Павлівна, Ганжа Сталіна Лазарівна, учителі-методисти Хохловкін Вілій Соломонович, Оборська Олена Василівна, Гиренко Любов Гаврилівна, Рам’янова Галина Миронівна. Спілкування з ними, їхні цікаві уроки, виховні заходи з вдячністю згадують сотні учнів.

Сьогодні педагогічний колектив школи № 6 зберігає та примножує славні традиції та розвиває імідж рідної школи.

У школі працюють 4 вчителі-методисти, 15 – старших учителів, 27 – спеціалістів вищої категорії, 11 вчителів-випускників працюють педагогами в рідній школі. Ваша праця, дорогі мої колеги – золоті сторінки історії школи. Дякую вам за вірність обраній справі, за щирість і любов до дітей.

Технічні працівники – ваша щоденна кропітка праця, що забезпечує життєдіяльність, необхідна й почесна. Дякую Вам.

Велике спасибі батькам. Тісний зв'язок і наше відверте спілкування дають можливість ефективно вирішувати проблеми, спільно виховувати гідних громадян нашої батьківщини.

Спасибі міській владі, управлінню освіти за підтримку й взаєморозуміння. Дякую друзям школи, громадським діячам, благодійникам за довіру й повагу.

Сотні талановитих випускників – ми пишаємося ними. Подяка їм, що прославляють рідну школу та місто на теренах країни й зарубіжжя, сердечні вітання і слова вдячності випускникам різних років, які присутні на ювілеї, підтверджуючи свою велику любов і вдячність рідній альма-матер.

525 сьогоднішніх учнів – ерудованих , демократичних і розкутих: вільних людей у вільній державі. Саме ви відповідальні за те, щоб рідна школа жила й розквітала. Ваші досягнення в навчанні, творчості , спорті стануть черговою яскравою сторінкою в історії Мелітопольської школи № 6 .

Всі разом ми - щаслива шкільна родина.

У школи славне минуле, гідне сьогодення, прекрасне майбутнє.

Бажаю невпинного руху вперед, успішного здійснення планів і задумів, любові і добра.

Тобі, моя школо, віддаю своє серце.

Ірина Стрєлкова, директор школи

РИА - Мелитополь wym-1579015128464

Наш город wym-1579015208779

МТВ плюс wym-1579015271207

Кiлькiсть переглядiв: 1031

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Мелітопольська загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. № 6

вулиця Монастирська, 185,
72319, Запорізька область, місто Мелітополь,
Україна

Дата останньої зміни 16 Червня 2021

Фотогалерея