Кожна дитина, це скарбничка і не важливо які недоліки вона має.

Освіта, повага і рівність для всіх!

Інклюзивне навчання — це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей.

Блог для вчителів та асистентів вчителя


Добірка книг, які варто почитати

"10 книг про особливих дітей"


Добірка змістовних мультфільмів про життя та переживання дітей з різними особливостями розвитку.

Красива історія про рівність, солідарність, дружбу та дитячу мудрість, якій варто повчитися і дорослим, і дітям.

"Мотузки"

Красива анімація покаже вам, наскільки важливо приділяти увагу людям з особливими потребами, оцінювати не їхню зовнішність, а людські якості й таланти.

«Вальсовий дует»

Мультфільм про соловейка, який народився з одним крилом, – історія про щасливу сім'ю, турботу та взаємоповагу.

«Соловейко з одним крилом»

В анімації розповідається історія про дівчинку Скарлетт. Вона захворіла на рак кісток, тому лікарі, рятуючи їй життя, були змушені ампутувати голінь.

Завдяки підтримці мами, яка допомагає дівчинці наново навчитися ходити і танцювати, Скарлет поступово адаптується.

"Скарлет"

Мультфільм вчить тому, що дорослі повинні просто і зрозуміло розповідати дітям про те, що всі люди мають свої особливості, але, якщо хтось не схожий на тебе, це не означає, що він поганий. З усіма можна знайти спільну мову, принаймні варто спробувати це зробити!

«Про Діму»

Цей мультфільм – зворушлива історія про дружбу, породжену спільним болем.

"Подарунок"

У мультфільмі розповідається історія про хлопчика Микиту, який народився не таким, як більшість дітей. Він має вроджений бульозний епідермозіл. Це рідкісна хвороба, через яку шкіра надзвичайно чутлива, тому будь-який необережний дотик може її пошкодити. Незабаром хлопчик піде у перший клас, тому він переживає, щоб з ним не будуть гратися і спілкуватися однолітки.

«Акуратна історія»

В анімації розповідається зворушлива історія про дівчинку Тамару. Незважаючи на глухоту, вона має чудову пластику і почуття ритму, тому обожнює танцювати і мріє стати балериною. Можливо, колись її мрія і здійсниться, адже Тамару постійно підтримує її мама.

"Тамара"

Чико – дівчина з порушеннями зору. ЇЇ «очима» є пес, який її всюди супроводжує. Рухаючись незнайомою частиною міста навпомацки, через отвір у паркані вона потрапляє у неймовірний світ, створений її уявою. Цей світ є казковим, надзвичайним, ті , хто мають зір, не в змозі його побачити.

«Поза зором»

Кiлькiсть переглядiв: 163

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Мелітопольська загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. № 6

вулиця Монастирська, 185,
72319, Запорізька область, місто Мелітополь,
Україна

Дата останньої зміни 16 Червня 2021

Фотогалерея