/Files/images/05078590.jpg

План заходівЗОШ № 6

щодо впровадження Програми розвитку і функціонування української мови в м.Мелітополі на 2016-2020 роки

 1. Проводиться адміністративний контроль за постійним дотриманням україномовного режиму в навчально-виховному процесі ЗОШ №6.
 2. Під час прийняття на роботу проводяться співбесіди щодо відповідного рівня володіння державною мовою в межах професійних повноважень.
 3. При встановленні кваліфікаційної категорії вимагається обов’язкове володіння державною мовою.
 4. В начальному закладі створено постійно діючі народознавчі та етнографічні куточки в кабінетах української мови та літератури.
 5. Здійснено тематичні книжні виставки з тем: «Письменники-ювіляри», «Мово рідна, слово рідне!», «Письменники рідного краю», «Українські традиції та звичаї» тощо; постійно випускається шкільна газета «Читайка», яка містить рубрики «Сторінками української літератури» і «мій рідний край»; поповнено основний фонд сучасною новою українськомовною літературою.
 6. Забезпечується контроль за професійним рівнем викладання і вивчення української мови з метою якісної підготовки учнів до ДПА та ЗНО.
 7. Проведено конкурси «Найкращий шевченкознавець», «Конкурс ораторського мистецтва», «Літературні перлини» (проектні дослідження життя та творчості письменників рідного краю) тощо.
 8. Систематично проводяться культурно-просвітницькі заходи, спрямовані на популяризацію української мови, історії України, а також присвячені Дню української писемності і мови (Свято до Дня української мови захисника Вітчизни «Козацькому роду нема переводу»,Свято до дня писемності та мови «Наша мова солов'їна»,випущено стінгазету «Рідна мова калинова»,проведено конкурс вишиванок «Пан та пані вишиваночка», День рідної мови «Материнська рідна мова», усний журнал«Історія рідної мови» ,шевченківський тиждень тощо).
 9. Створено тематичні відеоролики (Шевченківський тиждень в МАН) «Шевченко очима сучасників», «Поезія Кобзаря».
 10. До дня пам'яті жертв голодоморів в Україні проведено виховний захід«На вікні свіча догасала ...» для учнів школи. До Міжнародного дня толерантності проведено фестиваль національних культур під гаслом «Я, ти , він, вона - Мелітополя сім'я».
 11. Ознайомлення з кінофільмом«Позитивний Зеніт», з метою реалізаціїКонцепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Під час осінніх канікул учні школи відвідали м. Харків, з метою ознайомлення з пам'ятниками історії та культури.
 12. З метою забезпечення поглибленого вивчення української мови та літератури, якісної підготовки учнів до ЗНО в 2016/2017 н.р. в закладі було відкрито профільний клас української філології (11) та класиз поглибленим вивчення української мови та літератури (8-9).
 13. Висвітлюється хід реалізації Програми розвитку і функціонування української мови на сайті закладу.

Директор ЗОШ № 6 І.А.Стрєлкова

Кiлькiсть переглядiв: 198

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Мелітопольська загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. № 6

вулиця Монастирська, 185,
72319, Запорізька область, місто Мелітополь,
Україна

Дата останньої зміни 16 Червня 2021

Фотогалерея