Методичний супровід атестаційного періоду в школі

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.12.2011 № 1473 ( зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 № 1135) «Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників», наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 17.09.2018 № 534 «Про атестацію педагогічних працівників установ та закладів освіти Запорізької області у 2018/2019 навчальному році», наказу управління освіти від 17.09.2018р. № 563 «Про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів м.Мелітополя у 2018/2019 навчальному році»

У школі створено систему атестаційної роботи, яка здійснюється на основі перспективного та річного планування атестації та курсової перепідготовки педагогічних кадрів. Було розроблено заходи атестаційного періоду 2018/2019 н.р.

Відповідно чинному законодавству атестація педпрацівників проходила протягом жовтня- березня 2018-2019 н.р. Було атестовано4 педагога.

Членами атестаційної комісії організували вивчення системи роботи і досвіду вчителів, які атестувалися. Експертну оцінку роботи вчителів здійснювали члени шкільної атестаційної комісії та представники експертної комісії міськуо Петренко Н.П., Вороніна І.І.

Педагоги, які проходили атестацію, демонстрували рівень своєї педагогічної майстерності, презентували власний досвід роботи, брали активну участь у відповідних педагогічних заходах школи та міста.

Так, Румега О.Г. для педагогів школи та міста провела майстер-клас з української мови «Створення ситуації творчого пошуку на уроках української мови та літератури». Вчитель української мови та літератури Сидорина Ю.В. провела нестандартний урок з української мови «Речення зі звертаннями. Звертання непоширені й поширені. Риторичне звертання. Розділові знаки при звертанні» для вчителів міста та школи.

Бібліотекар Гончаренко В.М. підготувала і провела відкритий бібліотечний урок «Новій українській школі – нова бібліотека» для учнів та вчителів школи.

Банк сучасних передових досягнень шкільного методичного кабінету поповнили матеріали передового досвіду вчителів української мови та літератури Румеги О.Г., Сидориної Ю.В., вчителя англійської мови Романюк Н.В., шкільного бібліотекаря Гончаренко В.М.

В навчальному закладі створені всі умови для атестації педагогів. Забезпечується принцип демократизму, загальність, системність, колегіальність, доступність та гласність. Атестація проводиться з дотриманням Типового положення. Адміністрація школи, методичний актив забезпечили на високому рівні методичний супровід атестаційного періоду 2018/2019 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 208

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Мелітопольська загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. № 6

вулиця Монастирська, 185,
72319, Запорізька область, місто Мелітополь,
Україна

Дата останньої зміни 16 Червня 2021

Фотогалерея