Повернутися до звичайного режиму

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Нова українська школа– це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета–створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ– це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

НОВА ШКОЛА -НОВІ МОЖЛИВОСТІ

НУШ - базова освіта
НУШ: реалії життя першокласників Мелітопольської ЗОШ № 6
Учителям першого класу

ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ УЧНІВ?

Замість запам’ятовування фактів та визначень понять, учні набуватимуть компетентностей. Це–динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, провадити професійну та/або подальшу навчальну діяльність. Тобто формується ядро знань, на яке будуть накладатись уміння цими знаннями користуватися, цінності та навички, що знадобляться випускникам української школи в професійному та приватному житті.

ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ БАТЬКІВ?

Один з принципів Нової української школи–партнерство, у тому числі між школою та батьками. Батьки можуть створювати свої органи громадського самоврядування, а отже–впливати на освітній та виховний процеси.

ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ?

Учитель–це людина, на якій тримається реформа. Без неї чи нього будь-які зміни будуть неможливими, тому один з головних принципів НУШ–умотивований учитель. Це означає, що наша мета–сприяти його професійному та особистому зростанню, а також підвищувати його соціальний статус.

Щоб навчати по-новому, вчитель повинен отримати свободу дій– обирати навчальні матеріали, імпровізувати та експериментувати. Цю свободу дає новий закон «Про освіту».



Освіта Non Stop

Освітянські реформи активізували роботу педагогів школи у 2018/2019 н.р. Пріоритетним напрямком роботи педагоги вважають розвиток навчального закладу та організацію освітнього процесу в школі на засадах педагогіки партнерства в умовах реалізації Концепції Нової української школи.

Відповідно до нового Закону України «Про освіту» формальна освіта (КПК при КЗ ЗОІППО) посилюється альтернативними можливостями неформальної освіти.

Вчителі школи використовують можливості навчання та відвідали тренінги:

- Тренінги особистого зростання

- Комунікативні тренінги

- Для адміністрації бізнес-тренінги

У ЗОШ № 6 створено умови для постійного розвитку вчителів НУШ, їх сертифікації, успішного проходження супервізії, формальної, неформальної, інформальної освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 373

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Мелітопольська загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. № 6

вулиця Монастирська, 185,
72319, Запорізька область, місто Мелітополь,
Україна

Дата останньої зміни 16 Червня 2021

Фотогалерея